Rekrutacja

Do przedszkola przyjmowane są dzieci od 2,5 lat. Aby zapisać dziecko do naszego przedszkola, pobierz, a następnie wypełnij kartę zgłoszenia i  dostarcz ją do placówki. Kartę można również pobrać w placówce. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie. Numer telefonu i adres znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

 

W Szczecinie opłata wpisowa wynosi 300 zł i jest gwarancją rezerwacji miejsca dla dziecka. Przeznaczona jest na zakup artykułów papierniczych i pomoce dydaktyczne. Jest to opłata bezzwrotna. Należy jej dokonać w dniu złożenia karty zgłoszeniowej.

 

Istnieje możliwość zapisywania dzieci w ciągu roku szkolnego, jeśli tylko posiadamy wolne miejsce. Dotyczy to w szczególności maluszków. Proces integracji z grupą jest wtedy szybszy, łatwiejszy i mniej stresujący dla rodziców i dzieci. Wówczas dzieci. które zaaklimatyzowały się już do nowego miejsca, nie płaczą (tylko czasami, gdy trzeba iść do domu), wesoło się bawią, wiele potrafią... Nowy przedszkolak ma więc większą szansę na "wciągnięcie się" do grupy. Nauczycielom łatwiej poradzić sobie z jednym płaczącym maluchem niż z kilkoma (we wrześniu). Można mu poświęcić więcej czasu i łatwiej załagodzić jego smutki.

Kontakt

dyrektor mgr Edyta Senson
tel. 796-203-780

stumilowylas@op.pl
www.stumilowylas.mojaszkola.net

nr kont:
Szczecin: 50 1020 5558 1111 1929 0170 0003

Adres - Szczecin

Niepubliczne Przedszkole Stumilowy Las
ul. Kręta 5
71-052 Szczecin

godziny otwarcia: 6.30 - 16.30
(godziny zmienne dostosowane do potrzeb większości rodziców)

ODWIEDZA NAS

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości